Quick Links

Latest News

View all News

TOP EVENTS IN December 2022

m t w t f s s
5 12 16 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
BV Borussia 09 Dortmund BV Borussia 09 Dortmund
ZRK Zeleznicar - Indjija ZRK Zeleznicar - Indjija
Sat Dec 03 12:00 (CET), Dortmund (GER)
Nykøbing Falster Håndbold Nykøbing Falster Håndbold
Viborg HK Viborg HK
Sat Dec 03 14:00 (CET), Nykøbing (DEN)
Praktiker-Vac Praktiker-Vac
LC Brühl Handball LC Brühl Handball
Sat Dec 03 14:00 (CET), Vác (HUN)
DHK Banik Most DHK Banik Most
Vipers Kristiansand Vipers Kristiansand
Sat Dec 03 16:00 (CET), Chomutov (CZE)
HC Lokomotiva Zagreb HC Lokomotiva Zagreb
Team Esbjerg Team Esbjerg
Sat Dec 03 16:00 (CET), Zagreb (CRO)
HC Galychanka Lviv HC Galychanka Lviv
Antalya Konyaalti BSK Antalya Konyaalti BSK
Sat Dec 03 14:00 (CET), Antalya (TUR)
BK-46 BK-46
Nærbø IL Nærbø IL
Sat Dec 03 15:00 (CET), Karis (FIN)
Fana Fana
Buxtehuder SV Buxtehuder SV
Sat Dec 03 16:00 (CET), Nesttun (NOR)
Siófok KC Siófok KC
CS Magura Cisnadie CS Magura Cisnadie
Sat Dec 03 16:00 (CET), Siofok (HUN)
VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Neptunes de Nantes Neptunes de Nantes
Sat Dec 03 16:30 (CET), Oldenburg (GER)
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
Madeira Andebol SAD Madeira Andebol SAD
Sat Dec 03 18:00 (CET), Funchal (POR)
KPR Gminy Kobierzyce KPR Gminy Kobierzyce
A.C. PAOK A.C. PAOK
Sat Dec 03 17:00 (CET), Kobierzyce (POL)
Ankara Yenimahalle BSK Ankara Yenimahalle BSK
Hazena Kynzvart Hazena Kynzvart
Sat Dec 03 15:00 (CET), Cankaya/Ankara (TUR)
Wacker Thun Wacker Thun
Olympiacos SFP Olympiacos SFP
Sat Dec 03 17:00 (CET), Thun (SUI)
Györi Audi ETO KC Györi Audi ETO KC
CS Rapid Bucuresti CS Rapid Bucuresti
Sat Dec 03 18:00 (CET), Györ (HUN)
WAT Atzgersdorf WAT Atzgersdorf
Motive.co Gijon Motive.co Gijon
Sat Dec 03 18:00 (CET), Wien (AUT)
MSK Povazska Bystrica MSK Povazska Bystrica
HRK Gorica HRK Gorica
Sat Dec 03 18:00 (CET), Povazská Bystrica (SVK)
HCB Karvina HCB Karvina
RK Gracanica RK Gracanica
Sat Dec 03 18:00 (CET), Karvina - Nove Mesto (CZE)
HC Dinamo Pancevo HC Dinamo Pancevo
Besiktas Yurtbay Seramik Besiktas Yurtbay Seramik
Sat Dec 03 18:00 (CET), Pancevo (SRB)
WHC Buducnost BEMAX WHC Buducnost BEMAX
Storhamar Handball Elite Storhamar Handball Elite
Sat Dec 03 18:00 (CET), Podgorica (MNE)
Metz Handball Metz Handball
Kastamonu Belediyesi GSK Kastamonu Belediyesi GSK
Sat Dec 03 18:00 (CET), Metz (FRA)
Eurobud JKS Jaroslaw Eurobud JKS Jaroslaw
Alavarium Love Tiles Alavarium Love Tiles
Sat Dec 03 18:30 (CET), Jaroslaw (POL)
H71 H71
DHC Slavia Praha DHC Slavia Praha
Sat Dec 03 20:00 (CET), Torshavn (FAR)
ZORK Jagodina ZORK Jagodina
Anagennisi Artas Anagennisi Artas
Sat Dec 03 19:00 (CET), Jagodina (SRB)
Förthof UHK Krems Förthof UHK Krems
Vojvodina Vojvodina
Sat Dec 03 19:00 (CET), Krems an der Donau (AUT)
HC Fivers WAT Margareten HC Fivers WAT Margareten
RD Riko Ribnica RD Riko Ribnica
Sat Dec 03 20:00 (CET), Wien (AUT)
ES Besancon Feminin ES Besancon Feminin
Super Amara Bera Bera Super Amara Bera Bera
Sat Dec 03 20:00 (CET), Besancon (FRA)
HC Vise BM HC Vise BM
ØIF Arendal ØIF Arendal
Sat Dec 03 20:30 (CET), Vise (BEL)
ZRK Zeleznicar - Indjija ZRK Zeleznicar - Indjija
BV Borussia 09 Dortmund BV Borussia 09 Dortmund
Sun Dec 04 11:00 (CET), Dortmund (GER)
Rocasa Gran Canaria Rocasa Gran Canaria
Sola HK Sola HK
Sun Dec 04 13:30 (CET), Telde (ESP)
Krim Mercator Ljubljana Krim Mercator Ljubljana
Odense Håndbold Odense Håndbold
Sun Dec 04 14:00 (CET), Ljubljana (SLO)
LC Brühl Handball LC Brühl Handball
Praktiker-Vac Praktiker-Vac
Sun Dec 04 14:00 (CET), Vác (HUN)
SG BBM Bietigheim SG BBM Bietigheim
Brest Bretagne Handball Brest Bretagne Handball
Sun Dec 04 16:00 (CET), Ludwigsburg (GER)
MKS IUVENTA Michalovce MKS IUVENTA Michalovce
Lugi Lugi
Sun Dec 04 16:00 (CET), Michalovce (SVK)
Antalya Konyaalti BSK Antalya Konyaalti BSK
HC Galychanka Lviv HC Galychanka Lviv
Sun Dec 04 14:00 (CET), Antalya (TUR)
H 65 Höörs HK H 65 Höörs HK
SCM Ramnicu Valcea SCM Ramnicu Valcea
Sun Dec 04 16:00 (CET), Höör (SWE)
ADA de Sao Pedro do Sul ADA de Sao Pedro do Sul
Izmir BSB SK Izmir BSB SK
Sun Dec 04 14:30 (CET), Izmir (TUR)
CSM Bucuresti CSM Bucuresti
FTC-Rail Cargo Hungaria FTC-Rail Cargo Hungaria
Sun Dec 04 16:00 (CET), Bucuresti (ROU)
ZRK Borac ZRK Borac
Sport Lisboa e Benfica Sport Lisboa e Benfica
Sun Dec 04 17:00 (CET), Banja Luka (BIH)
Madeira Andebol SAD Madeira Andebol SAD
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
Sun Dec 04 18:00 (CET), Funchal (POR)
AEK Athens HC AEK Athens HC
Alingsås HK Alingsås HK
Sun Dec 04 16:00 (CET), Maroussi, Athens (GRE)
WHC Cair-Skopje WHC Cair-Skopje
Maccabi Arazim Ramat gan Maccabi Arazim Ramat gan
Sun Dec 04 18:00 (CET), Skopje (MKD)
RK Gorenje Velenje RK Gorenje Velenje
RK Partizan RK Partizan
Sun Dec 04 18:00 (CET), Velenje (SLO)
MKS Zaglebie Lubin MKS Zaglebie Lubin
HC Podravka Vegeta HC Podravka Vegeta
Sun Dec 04 18:00 (CET), Lubin (POL)
Motherson Mosonmagyarovari KC Motherson Mosonmagyarovari KC
SCM Gloria Buzau SCM Gloria Buzau
Sun Dec 04 18:00 (CET), Mosonmagyaróvár (HUN)
Runar Sandefjord Elite Runar Sandefjord Elite
Pölva Serviti Pölva Serviti
Sun Dec 04 18:30 (CET), Sandefjord (NOR)
DHC Slavia Praha DHC Slavia Praha
H71 H71
Sun Dec 04 20:00 (CET), Torshavn (FAR)
MRK Sesvete MRK Sesvete
KH Besa Famgas KH Besa Famgas
Sun Dec 04 19:00 (CET), Zagreb (CRO)
Sabbianco Anorthosis Famagusta Sabbianco Anorthosis Famagusta
HB Red Boys Differdange HB Red Boys Differdange
Sun Dec 04 19:00 (CET), Aglantzia, Nicosia (CYP)
IK Sävehof IK Sävehof
Thüringer HC Thüringer HC
Sun Dec 04 20:30 (CET), Partille (SWE)
Valur Valur
Club Balonmano Elche Club Balonmano Elche
Sat Dec 10 12:00 (CET), Elche(Alicante) (ESP)
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
HC Dukla Praha HC Dukla Praha
Sat Dec 10 14:00 (CET), Praha 10 (CZE)
Viborg HK Viborg HK
Nykøbing Falster Håndbold Nykøbing Falster Håndbold
Sat Dec 10 14:00 (CET), Viborg (DEN)
CS Magura Cisnadie CS Magura Cisnadie
Siófok KC Siófok KC
Sat Dec 10 14:00 (CET), Cisnadie, Jud Sibiu (ROU)
FTC-Rail Cargo Hungaria FTC-Rail Cargo Hungaria
CSM Bucuresti CSM Bucuresti
Sat Dec 10 16:00 (CET), Erd (HUN)
A.C. PAOK A.C. PAOK
KPR Gminy Kobierzyce KPR Gminy Kobierzyce
Sat Dec 10 15:00 (CET), Thessaloniki (GRE)
Hazena Kynzvart Hazena Kynzvart
Ankara Yenimahalle BSK Ankara Yenimahalle BSK
Sat Dec 10 16:00 (CET), Lazne Kynzvart (CZE)
Nærbø IL Nærbø IL
BK-46 BK-46
Sat Dec 10 16:00 (CET), Naerbo (NOR)
Talent tym Plzenskeho kraje Talent tym Plzenskeho kraje
AS SGS Ramhat Hashron AS SGS Ramhat Hashron
Sat Dec 10 15:00 (CET), Ramat Hasharon (ISR)
Olympiacos SFP Olympiacos SFP
Wacker Thun Wacker Thun
Sat Dec 10 15:30 (CET), Ilioupolis (GRE)
ØIF Arendal ØIF Arendal
HC Vise BM HC Vise BM
Sat Dec 10 17:00 (CET), Arendal (NOR)
Pölva Serviti Pölva Serviti
Runar Sandefjord Elite Runar Sandefjord Elite
Sat Dec 10 16:00 (CET), Polva (EST)
Besiktas Yurtbay Seramik Besiktas Yurtbay Seramik
HC Dinamo Pancevo HC Dinamo Pancevo
Sat Dec 10 15:00 (CET), Istanbul (TUR)
H.V. Quintus H.V. Quintus
LK Zug Handball LK Zug Handball
Sat Dec 10 17:30 (CET), Zug (SUI)
Brest Bretagne Handball Brest Bretagne Handball
SG BBM Bietigheim SG BBM Bietigheim
Sat Dec 10 18:00 (CET), Landerneau (FRA)
Vipers Kristiansand Vipers Kristiansand
DHK Banik Most DHK Banik Most
Sat Dec 10 18:00 (CET), Kristiansand (NOR)
Team Esbjerg Team Esbjerg
HC Lokomotiva Zagreb HC Lokomotiva Zagreb
Sat Dec 10 18:00 (CET), Esbjerg (DEN)
Anagennisi Artas Anagennisi Artas
ZORK Jagodina ZORK Jagodina
Sat Dec 10 17:00 (CET), ARTAS (GRE)
roomz JAGS WV roomz JAGS WV
HC Gjorche Petrov-WHC Skopje HC Gjorche Petrov-WHC Skopje
Sat Dec 10 18:00 (CET), Skopje (MKD)
HRK Gorica HRK Gorica
MSK Povazska Bystrica MSK Povazska Bystrica
Sat Dec 10 18:00 (CET), Velika Gorica (CRO)
RK Gracanica RK Gracanica
HCB Karvina HCB Karvina
Sat Dec 10 18:00 (CET), Gracanica (BIH)
HB Red Boys Differdange HB Red Boys Differdange
Sabbianco Anorthosis Famagusta Sabbianco Anorthosis Famagusta
Sat Dec 10 18:00 (CET), Niederkorn (LUX)
Neptunes de Nantes Neptunes de Nantes
VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Sat Dec 10 18:00 (CET), Nantes (FRA)
Kastamonu Belediyesi GSK Kastamonu Belediyesi GSK
Metz Handball Metz Handball
Sat Dec 10 16:00 (CET), Kastamonu Merkez (TUR)
Maccabi Arazim Ramat gan Maccabi Arazim Ramat gan
WHC Cair-Skopje WHC Cair-Skopje
Sat Dec 10 18:00 (CET), Ramat Gan (ISR)
Club Balonman Atletico Guardes Club Balonman Atletico Guardes
JuRo Unirek VZV JuRo Unirek VZV
Sat Dec 10 19:00 (CET), Pontevedra (ESP)
Sidea Group Junior Fasano Sidea Group Junior Fasano
KEMBIT-LIONS KEMBIT-LIONS
Sat Dec 10 19:00 (CET), Fasano (ITA)
RD Riko Ribnica RD Riko Ribnica
HC Fivers WAT Margareten HC Fivers WAT Margareten
Sat Dec 10 19:00 (CET), Ribnica (SLO)
Buxtehuder SV Buxtehuder SV
Fana Fana
Sat Dec 10 19:30 (CET), Buxtehude (GER)