Quick Links

Latest News

View all News

TOP EVENTS IN October 2022

m t w t f s s
1 2 3 17 18 19 20 21 24
Lugi Dam Lugi Dam
Westfriesland SEW Westfriesland SEW
Sat Oct 08 14:00 (CEST), Lund (SWE)
Sport Lisboa e Benfica Sport Lisboa e Benfica
UHC Stockerau UHC Stockerau
Sat Oct 08 15:00 (CEST), Lisboa (POR)
HB Dudelange HB Dudelange
WAT Atzgersdorf WAT Atzgersdorf
Sat Oct 08 15:00 (CEST), Dudelange (LUX)
A.C. PAOK A.C. PAOK
WHC Metalurg WHC Metalurg
Sat Oct 08 15:00 (CEST), Thessaloniki (GRE)
KPR Gminy Kobierzyce KPR Gminy Kobierzyce
KHF Ferizaj KHF Ferizaj
Sat Oct 08 16:00 (CEST), Kobierzyce (POL)
WHC Buducnost BEMAX WHC Buducnost BEMAX
Metz Handball Metz Handball
Sat Oct 08 16:00 (CEST), Podgorica (MNE)
Eurobud JKS Jaroslaw Eurobud JKS Jaroslaw
Cabooter HandbaL Venlo Cabooter HandbaL Venlo
Sat Oct 08 17:00 (CEST), Jaroslaw (POL)
LC Brühl Handball LC Brühl Handball
DHC Plzen DHC Plzen
Sat Oct 08 17:00 (CEST), Plzen (CZE)
Alavarium Love Tiles Alavarium Love Tiles
Handball Kaerjeng Handball Kaerjeng
Sat Oct 08 18:00 (CEST), Bascharage (LUX)
SCM Gloria Buzau SCM Gloria Buzau
Costa del Sol Malaga Costa del Sol Malaga
Sat Oct 08 17:00 (CEST), Buzau (ROU)
Hypo Niederösterreich Hypo Niederösterreich
VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Sat Oct 08 18:00 (CEST), Maria Enzersdorf (AUT)
MKS FunFloor Lublin MKS FunFloor Lublin
Siófok KC Siófok KC
Sat Oct 08 18:00 (CEST), Lublin (POL)
Storhamar Handball Elite Storhamar Handball Elite
Kastamonu Belediyesi GSK Kastamonu Belediyesi GSK
Sat Oct 08 18:00 (CEST), Hamar (NOR)
roomz JAGS WV roomz JAGS WV
Azeryol HC Azeryol HC
Sat Oct 08 19:00 (CEST), Wr. Neustadt (AUT)
HC Dalmatinka Ploce HC Dalmatinka Ploce
ZRK Zeleznicar - Indjija ZRK Zeleznicar - Indjija
Sat Oct 08 19:00 (CEST), Ploce (CRO)
KA/Por KA/Por
HC Gjorche Petrov-WHC Skopje HC Gjorche Petrov-WHC Skopje
Sat Oct 08 21:30 (CEST), Akureyri (ISL)
Alì-Best Espresso Mestrino Alì-Best Espresso Mestrino
Motive.co Gijon Motive.co Gijon
Sat Oct 08 19:30 (CEST), Mestrino (ITA)
JuRo Unirek VZV JuRo Unirek VZV
Dicken Dicken
Sat Oct 08 20:00 (CEST), GG ´t Veld (NED)
HC DAC Dunajská Streda HC DAC Dunajská Streda
Valur Valur
Sat Oct 08 20:00 (CEST), Dunajska Streda (SVK)
Chambray Touraine Handball Chambray Touraine Handball
Thüringer HC Thüringer HC
Sat Oct 08 20:00 (CEST), Chambray/Tours (FRA)
ATICCGO BM ELCHE ATICCGO BM ELCHE
ZRK Naisa Nis ZRK Naisa Nis
Sat Oct 15 12:00 (CEST), Elche(Alicante) (ESP)
O.F.N. Ionias O.F.N. Ionias
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
Sat Oct 15 16:00 (CEST), Vestmannaeyjar (ISL)
SPONO Eagles SPONO Eagles
Fana Fana
Sat Oct 15 14:00 (CEST), Nesttun (NOR)
Motive.co Gijon Motive.co Gijon
Alì-Best Espresso Mestrino Alì-Best Espresso Mestrino
Sat Oct 15 15:00 (CEST), Gijón (ESP)
FTC-Rail Cargo Hungaria FTC-Rail Cargo Hungaria
Vipers Kristiansand Vipers Kristiansand
Sat Oct 15 16:00 (CEST), Erd (HUN)
WHC Metalurg WHC Metalurg
A.C. PAOK A.C. PAOK
Sat Oct 15 16:30 (CEST), Skopje (MKD)
Kastamonu Belediyesi GSK Kastamonu Belediyesi GSK
HC Lokomotiva Zagreb HC Lokomotiva Zagreb
Sat Oct 15 16:00 (CEST), Kastamonu Merkez (TUR)
KHF Istogu KHF Istogu
WHC Cair-Skopje WHC Cair-Skopje
Sat Oct 15 17:00 (CEST), Istog (KOS)
Dicken Dicken
JuRo Unirek VZV JuRo Unirek VZV
Sat Oct 15 16:00 (CEST), Helsinki (FIN)
Brest Bretagne Handball Brest Bretagne Handball
Odense Håndbold Odense Håndbold
Sat Oct 15 18:00 (CEST), Brest (FRA)
WHC Buducnost BEMAX WHC Buducnost BEMAX
CS Rapid Bucuresti CS Rapid Bucuresti
Sat Oct 15 18:00 (CEST), Podgorica (MNE)
Yellow Winterthur Yellow Winterthur
MKS IUVENTA Michalovce MKS IUVENTA Michalovce
Sat Oct 15 18:00 (CEST), Michalovce (SVK)
LK Zug Handball LK Zug Handball
HC Cassa Rurale Pontinia HC Cassa Rurale Pontinia
Sat Oct 15 18:00 (CEST), Pontinia (ITA)
ADA de Sao Pedro do Sul ADA de Sao Pedro do Sul
HRK Grude HRK Grude
Sat Oct 15 19:00 (CEST), Sao Pedro do Sul (POR)
Siófok KC Siófok KC
MKS FunFloor Lublin MKS FunFloor Lublin
Sat Oct 15 18:00 (CEST), Siofok (HUN)
Costa del Sol Malaga Costa del Sol Malaga
SCM Gloria Buzau SCM Gloria Buzau
Sat Oct 15 18:00 (CEST), Malaga (ESP)
Rocasa Gran Canaria Rocasa Gran Canaria
ZRK Bjelovar ZRK Bjelovar
Sat Oct 15 19:00 (CEST), Telde (ESP)
Jomi Salerno Jomi Salerno
Ankara Yenimahalle BSK Ankara Yenimahalle BSK
Sat Oct 15 18:30 (CEST), Salerno (ITA)
DHC Slavia Praha DHC Slavia Praha
Holon HC Holon HC
Sat Oct 15 18:30 (CEST), Praha 10 (CZE)
Cabooter HandbaL Venlo Cabooter HandbaL Venlo
Eurobud JKS Jaroslaw Eurobud JKS Jaroslaw
Sat Oct 15 19:00 (CEST), CP Velden, (NED)
Anagennisi Artas Anagennisi Artas
HC Byala HC Byala
Sat Oct 15 18:00 (CEST), Byala City (BUL)
Westfriesland SEW Westfriesland SEW
Lugi Dam Lugi Dam
Sat Oct 15 19:00 (CEST), RA Wognum (NED)
SC witasek Ferlach SC witasek Ferlach
H71 H71
Sat Oct 15 19:00 (CEST), Ferlach (AUT)
GAS Kamaterou GAS Kamaterou
H.V. Quintus H.V. Quintus
Sat Oct 15 19:00 (CEST), Kwintsheul (NED)
SSV Brixen Südtirol SSV Brixen Südtirol
Madeira Andebol SAD Madeira Andebol SAD
Sat Oct 15 19:00 (CEST), Brixen (ITA)
Estonia Estonia
Iceland Iceland
Sat Oct 15 18:10 (CEST), Tallin (EST)
Spain Spain
Germany Germany
Sat Oct 15 20:15 (CEST), Jaen (ESP)
ZRK Naisa Nis ZRK Naisa Nis
ATICCGO BM ELCHE ATICCGO BM ELCHE
Sun Oct 16 11:00 (CEST), Elche(Alicante) (ESP)
ZRK Bjelovar ZRK Bjelovar
Rocasa Gran Canaria Rocasa Gran Canaria
Sun Oct 16 13:30 (CEST), Telde (ESP)
HC Cassa Rurale Pontinia HC Cassa Rurale Pontinia
LK Zug Handball LK Zug Handball
Sun Oct 16 13:00 (CEST), Pontinia (ITA)
Belgium Belgium
Croatia Croatia
Sun Oct 16 13:45 (CEST), Hasselt (BEL)
SG BBM Bietigheim SG BBM Bietigheim
Krim Mercator Ljubljana Krim Mercator Ljubljana
Sun Oct 16 14:00 (CEST), Ludwigsburg (GER)
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
O.F.N. Ionias O.F.N. Ionias
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Vestmannaeyjar (ISL)
Thüringer HC Thüringer HC
Chambray Touraine Handball Chambray Touraine Handball
Sun Oct 16 14:00 (CEST), Nordhausen (GER)
Lithuania Lithuania
Switzerland Switzerland
Sun Oct 16 13:45 (CEST), Klaipeda (LTU)
Israel Israel
Czech Republic Czech Republic
Sun Oct 16 14:00 (CEST), Tel Aviv (ISR)
HC Byala HC Byala
Anagennisi Artas Anagennisi Artas
Sun Oct 16 14:00 (CEST), Byala City (BUL)
A.E.S.H. Pylea A.E.S.H. Pylea
Antalya Konyaalti BSK Antalya Konyaalti BSK
Sun Oct 16 14:00 (CEST), Antalya (TUR)
Latvia Latvia
Poland Poland
Sun Oct 16 14:10 (CEST), Valmiera (LAT)
Finland Finland
Norway Norway
Sun Oct 16 15:00 (CEST), Vantaa (FIN)
Luxembourg Luxembourg
Portugal Portugal
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Luxemburg (LUX)
Sweden Sweden
Denmark Denmark
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Gothenburg (SWE)
MKS IUVENTA Michalovce MKS IUVENTA Michalovce
Yellow Winterthur Yellow Winterthur
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Michalovce (SVK)
H.V. Quintus H.V. Quintus
GAS Kamaterou GAS Kamaterou
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Kwintsheul (NED)
Storhamar Handball Elite Storhamar Handball Elite
Györi Audi ETO KC Györi Audi ETO KC
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Hamar (NOR)
Team Esbjerg Team Esbjerg
Metz Handball Metz Handball
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Esbjerg (DEN)
VfL Oldenburg VfL Oldenburg
Hypo Niederösterreich Hypo Niederösterreich
Sun Oct 16 16:30 (CEST), Oldenburg (GER)
Türkiye Türkiye
North Macedonia North Macedonia
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Van (TUR)
CSM Bucuresti CSM Bucuresti
DHK Banik Most DHK Banik Most
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Bucuresti (ROU)
WHC Cair-Skopje WHC Cair-Skopje
KHF Istogu KHF Istogu
Sun Oct 16 17:00 (CEST), Istog (KOS)
Fana Fana
SPONO Eagles SPONO Eagles
Sun Oct 16 17:00 (CEST), Nesttun (NOR)
Romania Romania
Ukraine Ukraine
Sun Oct 16 16:30 (CEST), Bucuresti (ROU)
Slovakia Slovakia
Serbia Serbia
Sun Oct 16 18:00 (CEST), Presov (SVK)
Faroe Islands Faroe Islands
Austria Austria
Sun Oct 16 19:00 (CEST), Torshavn (FAR)
Italy Italy
France France
Sun Oct 16 18:00 (CEST), Pescara (ITA)
Greece Greece
Netherlands Netherlands
Sun Oct 16 17:00 (CEST), Chalkida (GRE)
Georgia Georgia
Hungary Hungary
Sun Oct 16 16:00 (CEST), Tbilisi (GEO)
Nykøbing Falster Håndbold Nykøbing Falster Håndbold
Yalikavaksport Club Yalikavaksport Club
Sun Oct 16 18:00 (CEST), Nykøbing (DEN)
Ankara Yenimahalle BSK Ankara Yenimahalle BSK
Jomi Salerno Jomi Salerno
Sun Oct 16 18:30 (CEST), Salerno (ITA)
ZRK Zeleznicar - Indjija ZRK Zeleznicar - Indjija
HC Dalmatinka Ploce HC Dalmatinka Ploce
Sun Oct 16 19:00 (CEST), Indjija (SRB)
Kosovo Kosovo
Slovenia Slovenia
Sun Oct 16 19:30 (CEST), Prishtina (KOS)
Bosnia Herzegovina Bosnia Herzegovina
Montenegro Montenegro
Sun Oct 16 20:00 (CEST), Sarajevo (BIH)